РЕЛАКСАТОРИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА PORTOFINO (Lorelli)
☑️ Microcomputer Control technology ☑️ Тивок режим за полесно заспивање  ☑️ ..
3.690 MKD
без ДДВ: 3.514 MKD
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА PORTOFINO (Lorelli)
☑️ Microcomputer Control technology ☑️ Тивок режим за полесно заспивање  ☑️&nbs..
3.690 MKD
без ДДВ: 3.514 MKD
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА TANGO (Lorelli)
*Соодветен за новороденче, може да се користи до 1 година и повеќе. *Меко памучно седиште со 3 ..
6.980 MKD
без ДДВ: 6.648 MKD
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА TANGO (Lorelli)
*Соодветен за новороденче, може да се користи до 1 година и повеќе. *Меко памучно седиште со 3 ..
6.979 MKD
без ДДВ: 6.647 MKD
Релаксатор лулашка Brevi Altea (Италијанско производство)
*Соодветен за новороденче, може да се користи до 1 година и повеќе. *Меко памучно седиште со ..
9.400 MKD
без ДДВ: 7.966 MKD
РЕЛАКСАТОР/ЛУЛАШКА - PRIMERA (Chipolino)
  - соодветно до 6 месеци или 9кг. - опција за лулање  - регулација со 5 брзини означ..
5.400 MKD
без ДДВ: 4.576 MKD
-33%
Релаксатор FISHER PRICE
- Комфорен и забавен - со смирувачки вибрации,  - удобно седиште и висечки играчки. - елеган..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-20%
РЕЛАКСАТОР - TOP RELAX
РЕЛАКСАТОР TOP RELAX - (Bertoni) 2017 год. ЦЕНА СО ПОПУСТ - 1990 ден. - за одмор и забава ..
1.990 MKD2.500 MKD
без ДДВ: 1.895 MKD
РЕЛАКСАТОР - FREE ON
- со вибрации и музика - соодветно до 9 кг. - се спушта во 3 позиции - опција за вибрации - опци..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
РЕЛАКСАТОР - FREE ON
- соодветно до 9 кг. - се спушта во 3 позиции - опција за вибрации - опција за музика ( 8 мелодии..
2.300 MKD
без ДДВ: 2.190 MKD
РЕЛАКСАТОР - FREE ON
- соодветно до 9 кг. - се спушта во 3 позиции - опција за вибрации - опција за музика ( 8 мелодии..
2.300 MKD
без ДДВ: 2.190 MKD
РЕЛАКСАТОР - FREE ON
- соодветно до 9 кг. - се спушта во 3 позиции - опција за вибрации - опција за музика ( 8 мелодии..
2.300 MKD
без ДДВ: 2.190 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
- редовна цена - 5200 ден. ↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - вибр..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
 редовна цена - 5200 ден. ↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - ..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - вибрации на седиштето - подесув..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS