ДУБАЦИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (blue) ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3900 ден. - Во согласност со ..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (pink) ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (pink)
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3900 ден. - Во согласност со ..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
ДУБАК - ROCKY  -  (3 во 1)
- Во согласност со EN 1273 - Препорачана возраст: 6+ месеци - Играчка во облик на воланче, 6 вида ..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.

Распродадено

Распродадено

Дубак - ZOO (Free ON) Дубак - ZOO (Free ON)
Проодувалка со динамичен центар за играње со волан и дидактички играчки што имитираат табла на автом..
2.370 ден.
без ДДВ: 2.008 ден.
Дубак и проодувалка - PrimeBebe Дубак и проодувалка - PrimeBebe
Прекрасен дубак кој подоцна може да биде и проодувалка му помага на Вашето дете побрзо и побезбедно ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
ДУБАК со музички играчки Primebebe ДУБАК со музички играчки Primebebe
Карактеристики на производот: Три различни висини на седиштето Дидактички играчки 15 мелодии С..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
Карактеристики на производот: Три различни висини на седиштето Дидактички играчки 12 мелоди..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) CRUSER ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) CRUSER
- Во согласност со EN 1273 - Препорачана возраст: 6+ месеци - Играчка во облик на воланче, 6 вида ..
3.270 ден.
без ДДВ: 2.771 ден.

Распродадено

Распродадено

ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (green) ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка (green)
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3900 ден. - Во согласност со ..
3.900 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 3.714 ден.
ДУБАК, ЏАМПЕР и ЛУЛАШКА 3 во 1 Primebebe ДУБАК, ЏАМПЕР и ЛУЛАШКА 3 во 1 Primebebe
- Во согласност со EN 1273 - Препорачана возраст: 6+ месеци - Играчка во облик на воланче, 6 вида ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
ПРООДУВАЛКА - Free ON
- соодветна за 6 + до 12 месеци - послужавник со играчки - прилагодлива висина на 3 позиции - и..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
ЏАМПЕР - LITTLE STARS ЏАМПЕР - LITTLE STARS
- опција за вртење на седиштето - подлога за скокање која автоматски се подигнува - прилагодување ..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
ПРООДУВАЛКА FREE ON
ПРООДУВАЛКА - Free ON  ЦЕНА СО ПОПУСТ - 2800 ден. - соодветна за 6 + до 12 месеци - послуж..
3.500 ден.
без ДДВ: 3.333 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS