FISHER PRICE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
Релаксатор FISHER PRICE
- Комфорен и забавен - со смирувачки вибрации,  - удобно седиште и висечки играчки. - елеган..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
- редовна цена - 5200 ден. ↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - вибр..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
 редовна цена - 5200 ден. ↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - ..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-33%
РЕЛАКСАТОР - ЛУЛАШКА (3 во 1) Fisher Price
↘️ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3500 ден. - соодвенто до 18 кг. (3 год.) - вибрации на седиштето - подесув..
3.500 MKD5.200 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS