Најново
Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
 • Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix

Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix

11.980 ден.
Шифра на производ: ONETO
Достапност: На залиха
Количина:

Детското седиште за во кола Kinderkrfart ONETO3 isofix го пружа највисокото ниво на безбедно и удобно возење за деца од 9 до 36 кг.

Седиштето ONETO3 гаа безбедност, сигурност и стабилна позиција на детето бнагодарение на isofix механизамот.
Тестирано е во склад со Европските стандарди EU ECE R44/04.
Сигурносниот појас со 5 точки на врзување има меки подлоги за рамењата кои пружаат додатна удобност на малиот патник. 
Структурата на седиштето со широка странична заштита е додатно заштитена во случај на страничен удар.
Опција зподесување на висината на држачот за глава.
Подесување на позицијата на наслонот на седиштето во 5 позиции.
Навлката на седиштето лесно се вади и може да се пере.
Детското седиште ONETO3 поседува TOP TETHER PASS кој пружа додатна сигурност.

начин на монтирање;


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS