Најново
Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
 • Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black

Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black

7.480 ден.
Шифра на производ: SAFETY FIX
Достапност: На залиха
Количина:

Детското седиште за во автомобил Kinderkraft SAFETY-FIX ISOFIX гаранитра сигурно и удобно патување за вашето дете. 
Предвидено е за користење за деца со тежина од 9kg до 36kg. 


Седиштето за во автомобил SAFETY-FIX isofix поседува систем за прицврстување ISOFIX + TOP TETHER со чија помош седиштето се монтира брзо и едноставно.


Благодарение на наслонот за глава кој се подесува вашето дете ќе го користи долго време.


Доволно е да ја подесете висината на наслонот и да го прилагодете седиштето за возраста на детето. 
Длабокиот наслон за глава и широките странични заштити придонесуваат сигурност и заштита за главата на детето, рамењата и колковите.
Наслонот за глава е изработен од мека и издржлива пења. 


Сигурносните појаси во 5 точки на врзување ги оправдуваат безбедносните стандарди кои ги поседува ова седиште. 


Пространото и удобно детско седиште SAFETY-FIX isofix е обложено со мек и квалитетен материјал кој лесно се вади и се одржува. 

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS