Најново
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)

СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn (Free ON)

3.100 ден.
Шифра на производ: SATURN
Достапност: На залиха
Количина:

соодветено за деца од 9 до 36 кг (до 150 см висина),
автоседиште од групата I, II, III, тестирано по стандардот ECE R44/04,
се мести во насоката на возење,
систем за прицврстување со 5 точки на врзување,
потпора за глава што се прилагодува,
додатна заштита на главата и колковите,
навлаката се вади и се пере.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS