Најново
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)
  • СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)

СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON)

3.800 ден.
Шифра на производ: SATURN PLUS
Достапност: На залиха
Количина:

- соодветно до 36 кг.
- прилагодување на висината на наслонот седиштето
- прилагодување на навалачката за глава
- сигурносен појас со меки облоги
- опција за демонтирање и посебно користење
- мека облога на целото седиште
- опција за отстранување на облогата 
- ECE R44/04 одобрено и сертифицирано


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS