Најново
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
 • Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)

Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)

16.980 ден.
Шифра на производ: 4x4
Достапност: На залиха
Количина:

Должина: 132cm
Ширина: 81cm
Висина: 82cm
Ширина на седиште: 51cm

Далечинско управување
Соответен за две деца
Звук на моторот при стартување
Два мотори 2 x 80W 
Нов дизајн
MP3, USB, TFT Bluetooth
Сигурносен појас на седиштето
LED светла на предната и задната страна
Суспенција на сите 4 тркала
Опција за отварање на вратите
Максимална брзина: 7MPH ( во зависност од тежината )
Aкумулатори – 1 x 12V-7AH 


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS