Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
 • Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)

Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)

20.480 MKD
без ДДВ: 17.356 MKD
Шифра на производ: MERCEDES BENZ
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лиценца од Mercedes-Benz

Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години
Максимална тежина: 50kg
Број на седишта: 2

Погодно за 2 деца
2.4G Bluetooth далечински управувач
Копче за стартување
Реалистичен мењач за брзини
LED светла на предната и задната страна
Индикатор на напон
MP3 конекција со AUX приклучок
USB/TF конекција
Музика и звук при старување
Сигурносен појас
Опција за отварање на вратите
Акумулатор:  1 x 12V7AH
2 Мотори: 2 x 35W
Димензии склопено: должина 138 x ширина 86 x висина 64


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS