АКЦИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BEXA CUBE (3 in 1)
Bexa Cube е модел на количка за бебе кој се карактеризира по модерен дизајн и фукнционалност.&nb..
32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily
Kinderkraft Mily шарената подлога за играње попозната како „гимнастика за бебе“ освен тоа што е заба..
2.232 MKD2.480 MKD
без ДДВ: 1.892 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily Play
Kinderkraft Mily Play шарената подлога за игра попозната како „гимнсатика за бебе“ освен тоа што..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Smart Play
Големата и пространа подлога за играње Kinderkraft Smart Play има повеќенаменска функција која п..
3.582 MKD3.980 MKD
без ДДВ: 3.036 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO black
Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори! Пре..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black  9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 MKD6.980 MKD
без ДДВ: 5.983 MKD
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black grey 9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 MKD6.980 MKD
без ДДВ: 5.983 MKD
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (navy 9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 MKD6.980 MKD
без ДДВ: 5.983 MKD
-20%
KUNERT MILA (2 in 1)
Количките за бебе Kunert Mila се достапни во 23 дезени. Делови: рамот на количката, корпа за ..
23.184 MKD28.980 MKD
без ДДВ: 22.080 MKD
-20%
KUNERT MILA (3 in 1)
Количките за бебе Kunert Mila се достапни во 23 дезени. Делови: рамот на количката, корпа за ..
25.584 MKD31.980 MKD
без ДДВ: 24.366 MKD
-30%
Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - опција за ротација на седиштето и транспор..
13.636 MKD19.480 MKD
без ДДВ: 12.987 MKD
-30%
Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) grey
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - опција за ротација на седиштето и транспор..
13.636 MKD19.480 MKD
без ДДВ: 12.987 MKD
-30%
Комода - Alda (Faktum)
Практична комода со атрактивен изглед која пружа голем простор за сладирање.  Произведена во Е..
9.786 MKD13.980 MKD
без ДДВ: 8.293 MKD
-30%
Комода - Poppi
POPPI Комода со 2 фиоки. Практичната и пространа комода со 2 фиоки ќе обезбеди доволно простор за..
6.286 MKD8.980 MKD
без ДДВ: 5.327 MKD
-30%
Kinderkraft High хранилка PINI - (white)
Детското столче за хранење Kinderkraft Pini е производ 2во1 кој може да биде високо столче за хр..
3.486 MKD4.980 MKD
без ДДВ: 3.320 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS