САНКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold (плав рам) САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold (плав рам)
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови... Санки со зимска вреќа KUNERT- GOLD..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold (црвен рам) САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold (црвен рам)
  Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови... Санки со зимска вреќа KU..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови. Санки за деца KUNERT GOLD! - достапни в..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови. Санки за деца KUNERT GOLD! - достапни в..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови. Санки за деца KUNERT GOLD! - достапни в..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови. Санки за деца KUNERT GOLD! - достапни в..
4.860 ден.6.480 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-10%
Санки со механизам за склопување - DAVOS Санки со механизам за склопување - DAVOS
САНКИ DAVOS(со механизам за склопување) ️Произведено во ЕУ. ️Застапник за МК - Либерта Неготино. ..
3.582 ден.3.980 ден.
без ДДВ: 3.036 ден.
-15%
Санки Davos mini Санки Davos mini
Санките за деца DAVOS MINI се предвидени за возраст од 3+ гoдини и носивост до 90 kg. Делот за се..
2.108 ден.2.480 ден.
без ДДВ: 1.786 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS