Најново
САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold
 • САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold

САНКА СО ЗИМСКА ВРЕЌА - Kunert Gold

4.860 ден.6.480 ден.
Шифра на производ: KUNERT GOLD
Достапност: На залиха
Количина:

Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови.

Санки за деца KUNERT GOLD!
- достапни во 6 различни бои.
- поседуваат топла зимска вреќа која штити од ветер и студ.
- опција за демонтирање на држачот за грб и користење без ограничување на возраста на детето.
- во сетот се вклучени (санка, топла зимска вреќа, демонтирачки грбен наслон, демонтирачка рачка за туркање, јаже за влечење)

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS