Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)
  • Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)
  • Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)
  • Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)
  • Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)
  • Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)

Количка SYDNEY 3 in 1 (Little Stars)

8.990 ден.
Шифра на производ: SYDNEYT
Достапност: На залиха
Количина:

- Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало. 
- Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци. 
- Количката е наменета за деца со тежина до 15кг. 
- Висината на рачката се регулира според висината на родителот. 
- На рачката има дополнителен каиш, кој што превенира од испуштање на количката. 
- Корпата се трансформира и е погодна за новороденче. 
- Седиштето има можност да се ротира во двата правци, кон мајката и во спротивен правец. 
- Потпирачот за грб се прилагодува во 3 позиции. 
- Корпата има 3 отвори со патент, кои се практични за во лето. 
- Тендата на количката е доста широка, за да го штити детето од сонцето. 
- Количката има дополнителна подлога за седиштето, вклучена во комплетот. 
- Потпирачот за нозе може да се прилагодува спрема детето. Количката има прекривка за нозе. 
- Под седиштето има шопинг корпа со носивост до 5кг. 
- Количката лесно се отвара и зтвара. 
- Во комплет со количката добивате и ташна.
- Тежина 12 кг.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS