Дубак и проодувалка - PrimeBebe
  • Дубак и проодувалка - PrimeBebe
  • Дубак и проодувалка - PrimeBebe

Дубак и проодувалка - PrimeBebe

2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Шифра на производ: PRIMEBEBE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен дубак кој подоцна може да биде и проодувалка му помага на Вашето дете побрзо и побезбедно да ги направи првите чекори. Дубакот со дидактички играчки создаден да го забавува и привлече вниманието на Вашето дете, како и да ја развива моторика и координацијата. 

Дубакот се препорачува за деца над 6 месеци.

Произведено согласно Европските стандарди EN1273.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS