SIENA Креветче за бебе (beige)
  • SIENA Креветче за бебе (beige)
  • SIENA Креветче за бебе (beige)
  • SIENA Креветче за бебе (beige)

SIENA Креветче за бебе (beige)

9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD
Шифра на производ: SIENA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Креветот BELIS SIENA 120x60 cm со две фиоки е мултифункционално детско креветче кое ги исполнува сите критериуми и стандарди за удобност и безбедност за вашето бебе. 
Освен просторот за спиење на бебето, креветот е во комплет со две фиоки за складирање на облека и предмети кои ќе ви бидат на дофат во секој момент. 
Освен безбедноста која ја пружа, стабилната заштитна ограда има опција за подесување по висина. Многу едноставно поместете ја висината на оградата со што ќе добиете полесен пристап до бебето. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начина на монтажа:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS