Најново
Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)
 • Количка - NOAH (3 in 1)

Количка - NOAH (3 in 1)

9.600 ден.14.980 ден.
Шифра на производ: NOAH
Достапност: На залиха
Количина:

Погодна за новороденчиња и деца до 36 месеци и тежина до 15 кг.
Седиштето лесно се трансформира во корпа за новороденче.
Сите делови може да се постават на рамот во двата правци на движење.
Сигурносен појас со 5 точки на врзување.
Прилагодување на наслонот на седиштето во 3 позиции.
Пространа тенда со опција за подесување и прозорче.
Транспортер е вкличен во комплетот.
Опција за монтирање на транспортерот на рамот.
Опција за монтирање на транспортерот во автомобил.
Лесно демонтирање на сите тркала
Лесно склопување и складирање
Во сетот е вклучена зимска прекривка и торба за додатоци.
Произведено по европски стандард ЕН 1888-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS