Најново
TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.

TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.

5.235 ден.6.980 ден.
Шифра на производ: TINO STARS
Достапност: На залиха
Количина:

Елегантна изработка и врвен квалитет!

TINO STARS креветчето за бебе доаѓа од фабриката Klups која е позната по долгогодишното искуство во производството на мебел за деца.

Нивната понуда се одликува пред се со сигурна и безбедна, еколошки прифатлива изработка во комбинација со модерен дизајн! 
 
Klups TINO STARS креветчето за бебе со димензии  120x60 cm се монтира многу лесно.

Душекот може да се подесува на три нивоа во зависност од возраста на детето. 

Благодарение на својата цврста конструкција и изрджливост, TINO STARS креветчето е практично и за родителите со повеќе деца. 

Трите странични пречки од оградата може лесно да се извадат со што постарото дете ќе може самостојно да излегува од креветчето. Ивиците се заоблени и спречуваат биола каква повреда. 

Боите кои се користени при изработката на ова креветче се безопасни и се на водена база. 

Изберете го најдоброто за вашето бебе бидејќи креветчето е местото каде што бебето поминува најмногу време.

TINO STARS детското креветче е удобно и идеално за здрав развој на бебето и мирен сон. 

 
Предвиден е за користење од раѓање до 15 kg или 3 ипол години.


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS