Трактор со педали (blue)
  • Трактор со педали (blue)
  • Трактор со педали (blue)

Трактор со педали (blue)

2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Шифра на производ: DOLU
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

* Погон на педали
* Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб.
* Направен од цврста пластика..
* Димензии 52 x 111 x 45 см.
* Тежина 7 кг
* Произведен во Турција Истанбул.
* Препорачани возраст: 3 години +

начин на монтажа:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS