Трицикл - Tempo (purple)
  • Трицикл - Tempo (purple)
  • Трицикл - Tempo (purple)
  • Трицикл - Tempo (purple)
  • Трицикл - Tempo (purple)
  • Трицикл - Tempo (purple)

Трицикл - Tempo (purple)

4.200 MKD5.500 MKD
без ДДВ: 3.559 MKD
Шифра на производ: TEMPO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg
- Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен погледн кон родителот
- Снабдена со сигурносна пластика и подлога за нозете
- Удобна рачка за родителски контрола
- Кош за багаж и ранче на рачката
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото
- Произведен од 100% безопасни материјали

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS