Најново
Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
 • Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise

Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise

5.980 ден.
Шифра на производ: ASTON
Достапност: На залиха
Количина:

Трицикалот Kinderkraft ASTON е предвиден за деца со возраст од 9 месеци до 5 години.

Удобен трицикл кој може да се користи на 3 начини: детето може да ги држи стапалата на држачот за нозе, на педалата (без разлика на движењето на родителот кој го турка трицикалот) или да вози самостално.

СЛОБОДА ПОД КОНТРОЛА

Детето може слободно да врти не педалата додека родителите го контролираат и управуваат трицикалот. 

УДОБНОСТ И СИГУРНОСТ

Сигурносниот појас со три точки на врзување имаат додатни подлоги за рамењата за додатна удобност. Меката заштита пречка пружа заштита за детето. 

Пространата тенда штити од сонце и дожд.

ТРКАЛАТА

Трицикалот ASTON е опремен со тркала кои се отпорни на бушење. Благодарение на унапредениот механизам, ги ублажуваат турбуленциите во текот на возењето по нерамен терен. 

Kinderkraft АSTON е опремен со две независни кочници.

РОТИРАЧКО СЕДИШТЕ

Седиштето на трицикалот може да се ротира во двата правци на движење. 

ДОДАТОЦИ

Торба за мали додатоци

2 корпи – голема под седиштето и мала на воланот 

Држач за чаша

Ѕвонче 

ДРЖАЧ ЗА НОЗЕ

Ова е погодна опција додека вашето дете сеуште неможе да ги достигне педалата или сака да направи пауза од возењето.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS