Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink
  • Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink
  • Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink
  • Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink
  • Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink
  • Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink

Трицикл - AVEO (Kinderkraft) pink

7.480 MKD
без ДДВ: 6.339 MKD
Шифра на производ: AVEO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пробудете ја љубопитноста кај детето!

- Првиот трицикл – нека вашето дете ужива во времето поминато во природа што е можно побргу. 
- Ротирачко седиште – детето најпрво одржува контакт со очите кон родителите, меѓутоа покасно преферира посматрање на околината. 
- Контролна рачка за родителите – овозможува исправување на детскиот трицикл. рачката има опција за прилагодување по висина.

БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО МЕСТО.

- „Слободно тркало“ – дозволува детето самостојно да ги врти педалата додека родителот има потполна контрола над возењето. Оваа функција ги штити и нозете на детето од удари. 
- Сигурносен појас во 3 точки на врзување – појасите се обложени со меки подлоги за додатна удобност. 
- Отворена, мека заштита која ви овозможува лесно да го ставите или извадите детето. 
- Безбедма рачка – гумена рачка која спречува лизгање.
- Челична конструкција – обезбедува цврста и стабилна структура.
- Производот е тестиран и одобрен по Европскиот стандард за сигурност EN 71 -1

ПРАКТИЧНИ РЕШЕНИЈА:

- Квалитетните тркала се изработени од густа, полна гума која гарантира висока отпорност на нерамнини и други неправилности. Тркалата нема потреба да се пумпаат.
- Клизачкото седиште ви овозможува да го откриете вистинското растојаните кое е потребно за детето да може удобно да ги врти педалата.
- Преклопувањето на држачот за нозе е погодна опција за вашето дете додека сеуште не може да достигне до педалата или сака да направи пауза.
- Прозоче на тендата со што ќе го гледате вашето дете во секое време.

УДОБНО ВОЗЕЊЕ:

- Удобно седиште, пространо, направено од квалитетни материјали.
- Тендата гарантира заштита од сонце, дожд и ветер.
- Заштеда на простор – конструкцијата на трицикалот лесно се склопува, а поради своите мали димензии е многу практична за транспорт и склаидрање.
- Материјалот од седиштето и другите делови може лесно да се ивади и може да се пери на 30 ° C.

НЕОПХОДНА ДОДАТНА ОПРЕМА

- Троба за мали предмети – практично место за пари, клучеви или телефон.
- Држач – за кафе кое не сте стигнале да го испиете дома.
- Ѕвонче – му овозможува на детето сите да ги извести дека пристигнува!
- Практична торба – се наоѓа на предната и задната страна од трицикалот и е погодна за складирање на омиленото сокче или играчките.

Тежина: 12, 2 kg.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

​начин на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS