Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)
 • Трицикл - Extreme (blue)

Трицикл - Extreme (blue)

3.501 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 2.967 MKD
Шифра на производ: extreme
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Погоден за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg
- EVA тркала од полна гума, отпорни на бушење и оштетување
- Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен погледн кон родителот
- Амортизација на осовината со што се придонесува за удобно возење и по нерамен терен
- Снабден со сигурносна пластика и подлога за нозете
- Големо дупло покривче за сенка
- Удобна рачка за родителски контрола
- Кош за багаж и ранче на рачката
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото
- Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само
- Произведен од 100% безопасни материјали
- Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS