Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
 • Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim

Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim

6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
Шифра на производ: JAZZ
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, Jazz трицикалот е производ  4 во 1 и може лесно да се прилагоди со годините и моторичките способности на вашето дете.

КОМАПКТНОСТ И МОБИЛНОСТ
Едноставно монтирање. Многу лесно се склопува. Кога е склопен, трицикалот Jazz може да се влече како куфер.

ПОДРШКА ЗА НОЗЕТЕ
Држачот за нозе пружа подршка за нозете кога детето ќе се умори од возење. Може да се стави испод конструкцијата за да не смета.

СИГУРНОСЕН ОБРАЧ
Мекиот сигурносен обрач пружа додатна заштита за вашето дете и може по потреба да се извади со што не би го ограничувала движењето на поголемо дете. 

TОРБА
Практичната торба виси на задната страна од трицикалот и е одлично решение за складирање на играчките кои ги носите за време на прошетката. Торбата може да се стави и на грбот на детето.

ФУНКЦИЈА „слободно вртење“
Со бравата на педалата на предното тркало детето може да ги врти педалата а трицикалот да не се движи. Тркалата се изработени од пежа отпорна на пробушување. Тркалата имаат додатна облога која ги штити од оштетување.

КОЧНИЦА
Кочницата на задните тркала ја зголемува сигурноста на вашето дете при кочење или при ставањето на детето во трицикалот. 

РАЧКА ЗА ТУРКАЊЕ КОЈА СЕ ПОДЕСУВА
Рачката која се наоѓа на задниот дел од трицикалот се подесува по висина со што додатно ќе го олесни туркањето и ќе пружа контрола при управувањето. 

ЅВОНЧЕ
Ѕвончето е монтирано на воланот и со лесно движење на раката ќе ги предупреди пешаците и велосипедистите доколку е тоа непходно. 

ПРОСТРАНА ТЕНДА
Големата пространа тенда на трицикалот пружа заштита од сонце. Се подесува и може да се отстрани.


Тежина: 7,2 kg

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начина на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS