Најново
Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim

Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ denim

6.980 ден.
Шифра на производ: JAZZ
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, Jazz трицикалот е производ  4 во 1 и може лесно да се прилагоди со годините и моторичките способности на вашето дете.

КОМАПКТНОСТ И МОБИЛНОСТ
Едноставно монтирање. Многу лесно се склопува. Кога е склопен, трицикалот Jazz може да се влече како куфер.

ПОДРШКА ЗА НОЗЕТЕ
Држачот за нозе пружа подршка за нозете кога детето ќе се умори од возење. Може да се стави испод конструкцијата за да не смета.

СИГУРНОСЕН ОБРАЧ
Мекиот сигурносен обрач пружа додатна заштита за вашето дете и може по потреба да се извади со што не би го ограничувала движењето на поголемо дете. 

TОРБА
Практичната торба виси на задната страна од трицикалот и е одлично решение за складирање на играчките кои ги носите за време на прошетката. Торбата може да се стави и на грбот на детето.

ФУНКЦИЈА „слободно вртење“
Со бравата на педалата на предното тркало детето може да ги врти педалата а трицикалот да не се движи. Тркалата се изработени од пежа отпорна на пробушување. Тркалата имаат додатна облога која ги штити од оштетување.

КОЧНИЦА
Кочницата на задните тркала ја зголемува сигурноста на вашето дете при кочење или при ставањето на детето во трицикалот. 

РАЧКА ЗА ТУРКАЊЕ КОЈА СЕ ПОДЕСУВА
Рачката која се наоѓа на задниот дел од трицикалот се подесува по висина со што додатно ќе го олесни туркањето и ќе пружа контрола при управувањето. 

ЅВОНЧЕ
Ѕвончето е монтирано на воланот и со лесно движење на раката ќе ги предупреди пешаците и велосипедистите доколку е тоа непходно. 

ПРОСТРАНА ТЕНДА
Големата пространа тенда на трицикалот пружа заштита од сонце. Се подесува и може да се отстрани.


Тежина: 7,2 kg

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS