Најново
Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO grey

Kinderkraft трицикл - AVEO grey

7.980 ден.
Шифра на производ: AVEO
Достапност: На залиха
Количина:


Пробудете ја љубопитноста кај детето!

- Првиот трицикл – нека вашето дете ужива во времето поминато во природа што е можно побргу. 
- Ротирачко седиште – детето најпрво одржува контакт со очите кон родителите, меѓутоа покасно преферира посматрање на околината. 
- Контролна рачка за родителите – овозможува исправување на детскиот трицикл. рачката има опција за прилагодување по висина.

БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО МЕСТО.

- „Слободно тркало“ – дозволува детето самостојно да ги врти педалата додека родителот има потполна контрола над возењето. Оваа функција ги штити и нозете на детето од удари. 
- Сигурносен појас во 3 точки на врзување – појасите се обложени со меки подлоги за додатна удобност. 
- Отворена, мека заштита која ви овозможува лесно да го ставите или извадите детето. 
- Безбедма рачка – гумена рачка која спречува лизгање.
- Челична конструкција – обезбедува цврста и стабилна структура.
- Производот е тестиран и одобрен по Европскиот стандард за сигурност EN 71 -1

ПРАКТИЧНИ РЕШЕНИЈА:

- Квалитетните тркала се изработени од густа, полна гума која гарантира висока отпорност на нерамнини и други неправилности. Тркалата нема потреба да се пумпаат.
- Клизачкото седиште ви овозможува да го откриете вистинското растојаните кое е потребно за детето да може удобно да ги врти педалата.
- Преклопувањето на држачот за нозе е погодна опција за вашето дете додека сеуште не може да достигне до педалата или сака да направи пауза.
- Прозоче на тендата со што ќе го гледате вашето дете во секое време.

УДОБНО ВОЗЕЊЕ:

- Удобно седиште, пространо, направено од квалитетни материјали.
- Тендата гарантира заштита од сонце, дожд и ветер.
- Заштеда на простор – конструкцијата на трицикалот лесно се склопува, а поради своите мали димензии е многу практична за транспорт и склаидрање.
- Материјалот од седиштето и другите делови може лесно да се ивади и може да се пери на 30 ° C.

НЕОПХОДНА ДОДАТНА ОПРЕМА

- Троба за мали предмети – практично место за пари, клучеви или телефон.
- Држач – за кафе кое не сте стигнале да го испиете дома.
- Ѕвонче – му овозможува на детето сите да ги извести дека пристигнува!
- Практична торба – се наоѓа на предната и задната страна од трицикалот и е погодна за складирање на омиленото сокче или играчките.

Тежина: 12, 2 kg.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

​начин на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS