Најново
Распродадено
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
  • Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
  • Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
  • Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
  • Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
  • Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)

Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)

3.980 ден.
Шифра на производ: BIG SPLASH
Достапност: Распродадено
Количина:

Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секоја фамилија!

Соодветна е за деца со ворзаст од над 36 месеци.
Димензии: 114x189x85cm.
Тежина: 10.3kg.
Сигурна и обезбедена, скалата е опремена со големи ергономски подлоги за стапалата со што се спречува лизгање.
Може да се користи на отворено.
Лизгалката допринесува за физичкиот развој и развојот на моториката кај децата.
Лизгалката е опремена со приклучок за вода со што играта станува уште позабавна.
Изработена е од квалитетна нетоксична пластика.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS