Најново
Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
 • Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)

Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)

3.980 ден.4.490 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: 17735
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle ARLO 3 во 1 проодувалката е продукт со кој ќе уживаат и децата и родителите, помагајќи им на малечките со првите чекори. Единствено и незаборавно искуство!
Разиграните бои ќе ја стимулираат желбата кај детето да истражува, минувајќи часови во игра и вежби.
Базата на дубакот е шитока и стабилна, обезбедувајќи го неопходниот комфор и безбедност. 
Дубакот исто така може да се користи како џампер со помош на подлогата за нозе или како клацкалка со трансформација на ногарките.

Карактеристики на производот:

Три различни висини на седиштето
Дидактички играчки
12 мелодии
Светлосни ефекти
360° ротирачкo седиште
Материјал кој лесно се пере
Џампер кој се отстранува
Се претвора во лулашка
Едноставно склопување и пренесување
Максимална тежина 25 kg
Димензии:  63 x 52,5 x 66 cm
Потребни се батерии 2 x 1,5 V AA (не се вклучени)
За возраст над 6 месеци
Дубакот е во согласност со европските стандарди EN1273

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-15%

Распродадено

Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) VIVACE pink Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) VIVACE pink
3.990 ден.3.390 ден.
3.990 ден.3.390 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) VIVACE brown Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) VIVACE brown
3.990 ден.3.390 ден.
3.990 ден.3.390 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle ARLO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue) Coccolle ARLO 3 во 1 проодувалката е продукт со кој ќе уживаат и децата и родителите, помагајќи им на малечките со првите чекори. Единствено и незаборавно искуство! Разиграните бои ќе ја стимулираат желбата кај детето да истражува, минувајќи часови во игра и вежби. Базата на дубакот е шитока и стабилна, обезбедувајќи го неопходниот комфор и безбедност.  Дубакот исто така може да се користи .. Category: Product #: 17735 Regular price: 3.980 ден. 3.980 Available from: Либерта