Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам

BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам

32.980 ден.
Производител: BEBETTO
Шифра на производ: 9323
Достапност: На залиха
Количина:

Bebetto Holland количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење. Неконвенционалниот дизајн на бебешката количка го издвојува новиот Holland од останатата понуда. Предност на овој модел на количка за бебе е пластичното дно на корпата со подесувачки наслон, со што се овозмужува лесно одржување. Моделот на дестка количка Bebetto Holland има и затворена корпа за шопинг за лесно складирање. На конструкцијата на овој модел на бебешка количка се наоѓа рачка која кога ќе се склопи количката овозможува лесен транспорт.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

· Иновативна лесна луминиумска конструкција на дестката количка која лесно се транспортира поради посебниот дизајн;
· Амортизери со опција за подесување на тврдината;
· Иновативен систем на склопување на рамот од количката;
· Централна кочница на рамот од бебешката количка за двете задни тркала;
· Предни тркала со вградени системи SAS i DMS;
· Опција за фиксирање на правецот на движење на предните тркала;
· Квалитетна ткаенина со занимливи детали;
· Опција за регулација на висината на наслонот на корпата за бебе;
· Опција за лулање на корпата на рамна површина;
· Подесување на тендата на седиштето, транспортерот и корпата;
· Транспортерот може да се монтира на количката и во автомобил;
· Рачка за возење и заштитна пречка на спортското седиште од квалитетна еко кожа;
· Регулација на висината на рачката за возење;
· Практична рачка за транспорт на корпата за бебе;
· Опција за поставување во двата правци на седиштето, транспортерот и корпата;
· Регулација на наслонот на спортското седиште во 3 позиции;
· Спортското седиште од количката за бебе е наменето за деца со возраст од 6 месеци до 3-3,5 години;
· Регулација на држачот за нозе од спортското седиште;
· Сигурносен појас со 5 точки на врзување со можност за регулација на висината;
· Сигурносната пречка може да се извади по потреба од едната страна;
· Ткаенина која штити од штетни UV зрачења;

Сетот количка за бебе Bebetto Holland 3во1 вклучува:

· алуминиумска конструкција со тркала на воздушно пумпање;
· спортско седиште (од 6.месеци 3-3,5 години.);
· корпа за бебе (од раѓање до  6 месеци);
· транспортер (од раѓање до 13kg);
· торба за мајката;
· шопинг торба на рамот од количката;
· држач за чаша;
· покривка за дожд;
· мрежа против инсекти;

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BEBETTO BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам Bebetto Holland количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење. Неконвенционалниот дизајн на бебешката количка го издвојува новиот Holland од останатата понуда. Предност на овој модел на количка за бебе е пластичното дно на корпата со подесувачки наслон, со што се овозмужува лесно одржув.. Category: Product #: 9323 Regular price: 32.980 ден. 32.980 Available from: Либерта