Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
 • Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey

Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey

11.490 ден.15.000 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: 18117
Достапност: На залиха
Количина:

Долгите прошетки во природа се одлични за вашето малечко, а промената на времето нема да биде грижа за родителите кои се придружувани од Coccolle AMBRA 2021.

Coccolle AMBRA 2021 детската количка претставува модуларен систем 3 во 1 составен од мултифункционално седиште кое се трансформира во корпа за новороденче и транспортер. Овие елементи ја прават Coccolle AMBRA 2021 совршена за патување уште од првите денови на вашето бебе. Системот за прикачување и фиксирање на компонентите на самиот рам од количката е лесен и интуитивен.
Конструкцијата на количката е лесна и благодарение на брзиот систем за склопување ќе зафаќа малку простор.


Вградената суспензија ќе ги направи поудобни прошетките по нерамен терен.
На самата конструкција е вградена и голема шопинг кошница која ќе ги собере сите неопходни предмети.
Рачката за туркање се прилагодува по висина и е обложена со висококвалитетна еко кожа со што се подобрува комфорот за време на возењето.
Торбата за мајката може да се монтира на рамот или може да се носи самостално на рамото со помош на каишот за носење кој е вклучен во комплетот.

Седиштето исто така може да се прилагоди во повеќе позиции вклучително и целосно лежечка позиција која е погодна за спиење. Може да биде поставено свртено нанапред или наназад кон родителот. Исто така е опремено и со сигурносен појас во 5 точки на врзување.
Седиштето може лесно да се трансформира во корпа за бебе со помош на 3 каиши под седиштето. Големата и широка тенда го штити малечкото од сонце и ветар, додека прекривката обезбедува топлина за време на студените денови.

Транспортерот од сетот Coccolle AMBRA 2021 може да се монтира на рамот од количката со помош на адаптерите за монтирање кои се вклучени во комплетот или да се користи самостално во автомобилот за бебиња со тежина до 13kg.
Транспортерот се користи свртен кон родителот кога е монтиран на рамот од количката и свртен обратно од правецот на движење кога е монтиран во автомобилот.
Coccolle AMBRA 2021 е совршена за сите годишни времиња поради додатоците кои се вклучени. Покривката за дожд, мрежата за заштита од инескти и зимските прекривки за седиштето и транспортерот ќе го заштитат вашето бебе во сите временски услови.

Димензии: 80/60/116cm.
Димензии склопена: 80/60/30cm.
Препоралчива за деца од 0 месеци до 3,5 години.
Систем за склопување.
Дијаметар на предните тркала: 20.32cm
Дијаметар на задните тркала: 29.21cm
Тежина на рамот: 7 kg.
Максимално оптоварување: 15 kg.
Тркала изработени од полна гума.
Суспензија на рамот од количката.
Додатоци: предни прекривки за седиштето е транспортерот, покривка за дожд, мрежа против инескти, држач за чаша.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

Kinderkraft - Moov (3 in1) grey Kinderkraft - Moov (3 in1) grey
17.980 ден.16.182 ден.
17.980 ден.16.182 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle количка AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey Долгите прошетки во природа се одлични за вашето малечко, а промената на времето нема да биде грижа за родителите кои се придружувани од Coccolle AMBRA 2021. Coccolle AMBRA 2021 детската количка претставува модуларен систем 3 во 1 составен од мултифункционално седиште кое се трансформира во корпа за новороденче и транспортер. Овие елементи ја прават Coccolle AMBRA 2021 совршена за патување .. Category: Product #: 18117 Regular price: 11.490 ден. 11.490 Available from: Либерта