Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black
  • Coccolle количка ARONA black

Coccolle количка ARONA black

4.990 ден.6.650 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: ARONA
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle ARONA количката на склопување е една од најлесните колички која може да се склопи само со една рака. Лесна е за управување и транспорт.
Количката се склопува со еден потег, со активирање на копчето на рачката. ARONA гарантира удобност и безбедност на детето и е лесна за користење. Родителите лесно ќе може да ја транспортираат благодарение на рачката за влечење.

Карактеристики:

- модерен систем за склопување со еден потег
- алуминиумска конструкција, лесна и стабилна
- задни кочници кои се активираат со педали
- регулација на наслонот до 170 степени
- држач за нозете
- сигурносен појас во 5 точки на врзување
- шопинг кошница која може да издржи до 5 kg
- голема тенда со дополнителна заштита од сонце и прозорче
- ротација на предните тркала 360 степени со систем за фиксирање на правецот на движење
- рачка за транспорт


Димензии: 64/49/102 cm
Димензии склопена: 62/49/25 cm
Максимална тежина на детето: 15 kg
Тежина на рамот: 6,8 kg
Систем за компактно склопување
Препорачлива за деца со возраст од 6 месеци до 4 години

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle количка ARONA black Coccolle ARONA количката на склопување е една од најлесните колички која може да се склопи само со една рака. Лесна е за управување и транспорт. Количката се склопува со еден потег, со активирање на копчето на рачката. ARONA гарантира удобност и безбедност на детето и е лесна за користење. Родителите лесно ќе може да ја транспортираат благодарение на рачката за влечење. Карактеристики: .. Category: Product #: ARONA Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Либерта