Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Coccolle каиш за проодување BENITO red
  • Coccolle каиш за проодување BENITO red
  • Coccolle каиш за проодување BENITO red

Coccolle каиш за проодување BENITO red

590 ден.800 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: BENITO
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle каиш за проодување Benito

Со Benito, детето ќе може да ги направи првите чекори без страв од паѓање.
Наменет е за деца со возраст од 6 до 18 месеци.
Максимално оптоварување: 13 kg.
Мек, пријатен материјал кој спречува иритации на кожата на детето.
Прилагодлив во зависност од висината и тежината на детето, со што се избегнува неправилна положба.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување Benito Со Benito, детето ќе може да ги направи првите чекори без страв од паѓање. Наменет е за деца со возраст од 6 до 18 месеци. Максимално оптоварување: 13 kg. Мек, пријатен материјал кој спречува иритации на кожата на детето. Прилагодлив во зависност од висината и тежината на детето, со што се избегнува неправилна положба. ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАР.. Category: Product #: BENITO Regular price: 590 ден. 590 Available from: Либерта