Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander
 • Coccolle хранилка FINO pastel lavander

Coccolle хранилка FINO pastel lavander

4.980 ден.6.000 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: FINO
Достапност: На залиха
Количина:

Иако употребата на столче за јадење може да изгледа комплицирано и често, недостатокот на простор и физичка енергија не принудува да се откажеме од него, ние продолжуваме да го користиме за да го навикнеме детето на идејата да јаде независно, разновидно и правилно, со целота семејство.

Седејќи на столот за јадење, детето ќе истражува различни начини да се нахрани и ќе доживее различни текстури и видови храна. Без разлика дали ќе се одлучите за класична диверзификација или понови методи како што е само-диверзификација, столицата Fino е вистинсиот избор е опремен со двоен, отстранлив послужабник што е лесен за употреба и чистење. Детето ќе има мноштво здрави седечки положби, бидејќи производот има неколку позиции за прилагодување. Исто така, за да добиеме најергономска положба за секое дете, дизајниравме прилагодлив потпирач за нозе во 3 различни позиции во зависност од висината на малото.

Трпезарискиот стол Fino ќе се интегрира совршено на сите места за јадење, имајќи можност да го прилагоди на 7 позиции во висина, така што ќе одговара на повеќето маси. Во исто време, производот нуди можност за компактно преклопување, кога не се користи може да се складира дури и во најмалиот простор. Изградена на рамка со стабилна основа и опремена со сигурносен појас, родителите можат да имаат тивок оброк со малото, бидејќи седиштето нуди доволно безбедност. За мобилност, производот е опремен со комплет тркала, со што се олеснува транспортот на седиштето Фино од една соба во друга. Столот може да се користи под надзор на возрасни, почнувајќи од возраст од 6 месеци до постигнување на максималната издржана тежина од 15 кг.

Главни карактеристики:

- Лесна метална рамка со стабилна пластична основа и вградени тркала
- Соодветен за деца на возраст од 6-36 месеци, со максимална тежина од 15 кг
- Целосно прилагодлив: потпирач за грб во 3 позиции, висина на седиштето прилагодлива во висина 7 позиции и потпирач за нозе прилагодлив во 3 позиции, во зависност од телесните карактеристики на детето
- Дел за седењњ со големи димензии, опремен со сигурносен појас од 5 точки
- Лесно и компактно преклопување
- Двоен сад, се отстранува
- Произведено според европските стандарди за безбедност

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle хранилка FINO pastel lavander Иако употребата на столче за јадење може да изгледа комплицирано и често, недостатокот на простор и физичка енергија не принудува да се откажеме од него, ние продолжуваме да го користиме за да го навикнеме детето на идејата да јаде независно, разновидно и правилно, со целота семејство. Седејќи на столот за јадење, детето ќе истражува различни начини да се нахрани и ќе доживее различни текст.. Category: Product #: FINO Regular price: 4.980 ден. 4.980 Available from: Либерта