Најново
Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
  • Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
  • Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
  • Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
  • Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)
  • Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)

Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue)

3.980 ден.4.490 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: 18112
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle INIZIO 3 in 1 е мултифункционален производ. Може да се користи како дубак, џампер или клацкалка.

Опремен е со 4 силиконски тркала и 8 силиконски блокери на дното од дубакот кои спречуваат удари или евентуална повреда на детето.
INIZIO 3 in 1 е опремен со интересна табла со активности која ќе го привлече вниманието на детето.

- Седиштето ротира 360 степени.
- Три различни висини на седиштето
- Дидактички играчки
- 12 мелодии
- Светлосни ефекти
- 360° ротирачкo седиште
- Материјал кој лесно се пере
- Џампер кој се отстранува
- Се претвора во лулашка
- Едноставно склопување и пренесување
- Максимално оптоварување 25 kg
- Тежина на производот 5 kg
- Потребни се батерии 2 x 1,5 V AA (не се вклучени)
- За возраст над 6 месеци
- Дубакот е во согласност со европските стандарди EN1273


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle INIZIO (3 in 1) дубак, џампер, клацкалка (blue) Coccolle INIZIO 3 in 1 е мултифункционален производ. Може да се користи како дубак, џампер или клацкалка. Опремен е со 4 силиконски тркала и 8 силиконски блокери на дното од дубакот кои спречуваат удари или евентуална повреда на детето. INIZIO 3 in 1 е опремен со интересна табла со активности која ќе го привлече вниманието на детето. - Седиштето ротира 360 степени. - Три различни в.. Category: Product #: 18112 Regular price: 3.980 ден. 3.980 Available from: Либерта