Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink
 • Coccolle тротинет MUVIO blush pink

Coccolle тротинет MUVIO blush pink

2.390 ден.3.200 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: MUVIO
Достапност: На залиха
Количина:

Важно е малечките да имаат активен стил на живеење,a тротинетот е најдобриот начин за да го постигнете посакуваниот резултат. Coccolle MUVIO е премиум продукт, опремен со неколку практични и интелигентни функции кој го прават забавно секое возење.

Coccolle MUVIO е идеален за деца кои наполниле 3 години и кои што не надминале висина од 160 cm. Трите тркала со кој што е опремен му даваат дополнителна стабилност и му помагаат на малечкото да научи да одржува рамнотежа уште од рана возраст. Опремен е со задна кочница за лесно и брзо кочење. Тркалата на тротинетот се опремени со светлосни ефекти кои што носат радост за децата.

Coccolle MUVIO e опремен со рачка за управување која може да се регулира по висина во 3 позиции според возраста на детето. Ергономските рачки се изработени од гума која е пријатна на допир и спречува лизгање на рацете. Делот за нозете е структуриран така што обезбедува стабилност на детето без разлика на обувките кои што ги носи. Тротинетот може да се склопи. Лесен е за складирање и транспорт.
 
Тротинетот е опремен со интелигентен систем за свртување кој му дозволува на малечкото уште од мали нозе да научи како да врти безбедно и ефикасно, а кочницата на задните тркала е совршена кога се вози со поголема брзина.

 

Карактеристики:

- Регулација на рачката за управување по висина во 3 позиции
- Супер лесен тротинет (само 2.5 kg) со систем за склопување, идеален за патување
- Широк и структуриран дел за нозете
- Опремен со 3 стабилни тркала
- Тркалата се изработени од висококвалитетна EVA пена која е отпорна на пробушување и абразија
- Светлосни ефекти на тркалата
- Опремен со задна кочница
- Систем за безбедно свртување
- Соодветен за деца од 3 години, до 50kg или висина од 160 cm.

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle тротинет MUVIO blush pink Важно е малечките да имаат активен стил на живеење,a тротинетот е најдобриот начин за да го постигнете посакуваниот резултат. Coccolle MUVIO е премиум продукт, опремен со неколку практични и интелигентни функции кој го прават забавно секое возење. Coccolle MUVIO е идеален за деца кои наполниле 3 години и кои што не надминале висина од 160 cm. Трите тркала со кој што е опремен му даваат допо.. Category: Product #: MUVIO Regular price: 2.390 ден. 2.390 Available from: Либерта