Најново
Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock

Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock

4.490 ден.6.600 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: PRIMO
Достапност: На залиха
Количина:

Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл.

Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобри координацијата на детето и ќе го припреми за возење на две тркала.
Coccolle PRIMO трициклот е мултифункционален производ дизајниран за долго и континуирано користење за време на целиот период на развој на детето од 1 до 5 години. Опремен е со сите додатоци за долгорочна употреба: Рачката за туркање и држачот за нозе за периодот кога детето може да чекори само со помош на родителот, комфорно седиште со мека подлога и заштитен обрач за периодот кога детето може само да ги досегне педалите, конечно кога детето може самостојно да ги врти педалите се добива класичен трицикл.  PRIMO е опремен и со механизам за делумно склопување со што ќе можете да го понесете со вас и кога патувате.


Мултифункционалниот PRIMO се прилагодува на потребите на модерното дете. Иако можеби во првата фаза детето ќе го користи трициклот како количка која ја турка родителот, со тек на растот и развојот ќе може да ги користи сите предности на овој производ: држач за нозете, меко и удобно седиште со опција за ротација,  материјал со UV заштита, педала со облога која спречува лизгање, рачки обложени со мек материјал, кошница за играчки и држач за чаша или шише. Истовремено, тркалата кои се изработени од висококвалитетна EVA пења се лесни, трајни и отпорни на пробушување со што PRIMO ќе можете да го користете на секаков терен без грижи дека ќе дојде до оштетување или пробушена гума. 

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Мултифункционален трицикл со алуминиумска конструкција
- Ротирачко седиште со опција за прилагодување на позицијата во должина на конструкцијата
- Предната рачка се спушта за компактно склопување на трициклот
- Опција за вадење на држачот за нозе
- Голема тенда со UV заштита
- Тркала изработени од висококвалитетна EVA пења која е отпорна на пробушување
- Опција за вадење на заштитниот обрач
- Телескопска рачка со опција за прилагодување на висината
- Опремен со кошница за играчки и држач за чаша или шише
- Препорачан за деца со возраст од 1 до 5 години
- Максимално оптеретување - 25 kg.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-19%

Распродадено

Coccolle трицикл VELO (4 in 1) beige Coccolle трицикл VELO (4 in 1) beige
7.190 ден.5.790 ден.
7.190 ден.5.790 ден.

Распродадено

-19%

Распродадено

Coccolle трицикл VELO (4 in 1) green Coccolle трицикл VELO (4 in 1) green
7.190 ден.5.790 ден.
7.190 ден.5.790 ден.

Распродадено

-32%

Распродадено

Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
6.600 ден.4.490 ден.
6.600 ден.4.490 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) lunar rock Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл. Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобр.. Category: Product #: PRIMO Regular price: 4.490 ден. 4.490 Available from: Либерта