Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta

Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta

4.490 ден.6.600 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: PRIMO
Достапност: На залиха
Количина:

Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл.

Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобри координацијата на детето и ќе го припреми за возење на две тркала.
Coccolle PRIMO трициклот е мултифункционален производ дизајниран за долго и континуирано користење за време на целиот период на развој на детето од 1 до 5 години. Опремен е со сите додатоци за долгорочна употреба: Рачката за туркање и држачот за нозе за периодот кога детето може да чекори само со помош на родителот, комфорно седиште со мека подлога и заштитен обрач за периодот кога детето може само да ги досегне педалите, конечно кога детето може самостојно да ги врти педалите се добива класичен трицикл. PRIMO е опремен и со механизам за делумно склопување со што ќе може да го понесете со вас и кога патувате.


Мултифункционалниот PRIMO се прилагодува на потребите на модерното дете. Иако можеби во првата фаза детето ќе го користи трициклот како количка која ја турка родителот, со тек на растот и развојот ќе може да ги користи сите предности на овој производ: држач за нозете, меко и удобно седиште со опција за ротација,  материјал со UV заштита, педала со облога која спречува лизгање, рачки обложени со мек материјал, кошница за играчки и држач за чаша или шише. Истовремено, тркалата кои се изработени од висококвалитетна EVA пења се лесни, трајни и отпорни на пробушување со што PRIMO ќе можете да го користете на секаков терен без грижи дека ќе дојде до оштетување или пробушена гума. 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Мултифункционален трицикл, прилагодлив со алуминиумска конструкција
- Ротирачко седиште со опција за прилагодување на позицијата во должина на конструкцијата
- Рачка која се спушта за компаткно склопување на трициклот
- Опција за вадење на држачот за нозе
- Голема тенда со UV заштита
- Тркала изработени од висококвалитетна EVA пења која е отпорна на пробушување
- Опција за вадење на заштитниот обрач
- Телескопска рачка со опција за прилагодување на висината
- Опремен со кошница за играчки и држач за чаша или шише
- Препорачан за деца со возраст од 1 до 5 години
- Максимално оптеретување - 25 kg.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) magenta Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл. Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобр.. Category: Product #: PRIMO Regular price: 4.490 ден. 4.490 Available from: Либерта