Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide
 • Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide

Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide

4.980 ден.6.600 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: PRIMO
Достапност: На залиха
Количина:

Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл.

Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобри координацијата на детето и ќе го припреми за возење на две тркала.
Coccolle PRIMO трициклот е мултифункционален производ дизајниран за долго и континуирано користење за време на целиот период на развој на детето од 1 до 5 години. Опремен е со сите додатоци за долгорочна употреба: Рачката за туркање и држачот за нозе за периодот кога детето може да чекори само со помош на родителот, комфорно седиште со мека подлога и заштитен обрач за периодот кога детето може само да ги досегне педалите, конечно кога детето може самостојно да ги врти педалите се добива класичен трицикл. PRIMO  е опремен и со механизам за деелумно склопување со што ќе можете да го понесте со вас и кога патувате.


Мултифункционалниот PRIMO се прилагодува на потребите на модерното дете. Иако можеби во првата фаза детето ќе го користи трициклот како количка која ја турка родителот, со тек на растот и развојот ќе може да ги користи сите предности на овој производ: држач за нозете, меко и удобно седиште со опција за ротација,  материјал со UV заштита, педала со облога која спречува лизгање, рачки обложени со мек материјал, кошница за играчки и држач за чаша или шише. Истовремено, тркалата кои се изработени од висококвалитетна EVA пења се лесни, трајни и отпорни на пробушување со што PRIMO ќе можете да го користете на секаков терен без грижи дека ќе дојде до оштетување или пробушена гума. 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Мултифункционален трицикл, прилагодлив со позиција за спиење
- Ротирачко седиште со опција за прилагодување на позицијата во должина на конструкцијата
- Рачка која се спушта за компаткно склопување на трициклот
- Опција за вадење на држачот за нозе
- Голема тенда со UV заштита
- Тркала изработени од висококвалитетна EVA пења која е отпорна на пробушување
- Опција за вадење на заштитниот обрач
- Телескопска рачка со опција за прилагодување на висината
- Опремен со кошница за играчки и држач за чаша или шише
- Препорачан за деца со возраст од 1 до 5 години
- Максимално оптеретување - 25 kg.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy
8.600 ден.6.890 ден.
8.600 ден.6.890 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle трицикл PRIMO (3 in 1) turquoise tide Уживајте во времето поминато на отворено заедно со вашето дете со новиот Coccolle PRIMO трицикл. Откако малечкото ќе почне да чекори, неговата желба за време поминато на отворено е незапирлива. Првиот трицикл освен што ќе го усреќи вашето дете, истовремено ќе претставува и одлична можност за учење со активен животен стил на отворено. Исто така, користењето на трицикл значително ќе ја подобр.. Category: Product #: PRIMO Regular price: 4.980 ден. 4.980 Available from: Либерта