Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy
 • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy

Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy

7.280 ден.9.100 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: 17725
Достапност: На залиха
Количина:

Запознајте го трициклот кој може "се". 

Coccolle Spectra станува најпопуларниот трицикл за деца поради својата мултифункционалност и опција за целосно склопување и лесен транспорт. Може да се користи од 1 до 5,5 години. Coccolle Spectra се одликува со големи димензии на седиштето и потпирачот за грб со што овозможува удобни и долги прошетки за вашите деца. Мултифункционалниот Spectra трицикл има опција за свртување на седиштето нанапред со што детето може да гледа напред и да ја истражува околината или да се сврти наназад со што се добива директен поглед кон родителот. За да се зголеми удобноста на детето и да се продолжи времето поминато навор, трициклот Coccolle Spectra овзоможува удобна позиција за спиење односно спуштање на седиштето без разлика на која страна е свртено (рачката за управување се спушта со што се овозможува спуштање на седиштето и кога е свртено кон родителот). Трициклот е опремен со сигурносен појас во 5 точки на врзување со што се гарантира безбедноста на детето.

Лесен за склопување, Spectra трициклот е погоден за сите родители кои се стремат да водат активен стил на живот на свеж воздух. Поради системот за лесно и брзо склопување можете да го понесете со себе секаде. Го собира и во најтесните простори за складирање во автомобилите. Ткаенината на трициклот обезбедува UV заштита со што може да се користи и во најтоплите локации. Функцијата слободно тркало овозможува блокирање на педалите со што користењето на трициклот од помалите деца нема да претставува проблем. За зголемена удобност на родителите, рачката за туркање е телескопска со што може да се регулира по висина. Трициклот е опремен со двојна кочница на задните тркала која е лесно достапна за родителите.

Трициклот Coccolle Spectra расте заедно со вашите деца. Како што се зголемува возраста на децата, сите делови на трициклот може да се демонтираат со што на крај се добива класичен трицикл со педали, седиште и рачка за управување.

Карактеристики:

- Лесно и брзо монтирање
- Лесно и брзо склопување со што се добива компактен продукт кој може да се складира
- Опција за ротација на седиштето во двата правци на движење
- Опција за спуштање на седиштето во положба за спиење без разлика во кој правец е свртено
- EVA тркала изработени од специјална пења со исклучителна подршка и издржливост за долго користење (отпорни на пробушување за разлика од тркалата со воздух) 
- Може да се користи од 1 до 5,5 години (25кг)
- Ткаенина со UV заштита
- Додатни облоги на седиштето и навалачката
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување
- Опција за демонтирање на елементите (сенката, заштитниот обрач, потпирачот за нозе) со што се добива класичен трицикл кој се користи за поголеми деца.
- Двојна ергономска кочница на задните тркала.

начин на склопување:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
9.100 ден.7.280 ден.
9.100 ден.7.280 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (5 in 1) sunflower joy Запознајте го трициклот кој може "се".  Coccolle Spectra станува најпопуларниот трицикл за деца поради својата мултифункционалност и опција за целосно склопување и лесен транспорт. Може да се користи од 1 до 5,5 години. Coccolle Spectra се одликува со големи димензии на седиштето и потпирачот за грб со што овозможува удобни и долги прошетки за вашите деца. Мултифункционалниот Spectra трицик.. Category: Product #: 17725 Regular price: 7.280 ден. 7.280 Available from: Либерта