Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise

Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise

6.890 ден.8.600 ден.
Шифра на производ: 17724
Достапност: На залиха
Количина:

Запознајте го трициклот кој може "се". 

Coccolle Spectra станува најпопуларниот трицикл за деца поради својата мултифункционалност и опција за целосно склопување и лесен транспорт. Може да се користи од 1 до 5,5 години. Coccolle Spectra се одликува со големи димензии на седиштето и потпирачот за грб со што овозможува удобни и долги прошетки за вашите деца. Мултифункционалниот Spectra трицикл има опција за свртување на седиштето нанапред со што детето може да гледа напред и да ја истражува околината или да се сврти наназад со што се добива директен поглед кон родителот. За да се зголеми удобноста на детето и да се продолжи времето поминато навор, трициклот Coccolle Spectra овзоможува удобна позиција за спиење односно спуштање на седиштето без разлика на која страна е свртено (рачката за управување се спушта со што се овозможува спуштање на седиштето и кога е свртено кон родителот). Трициклот е опремен со сигурносен појас во 5 точки на врзување со што се гарантира безбедноста на детето.

Лесен за склопување, Spectra трициклот е погоден за сите родители кои се стремат да водат активен стил на живот на свеж воздух. Поради системот за лесно и брзо склопување можете да го понесете со себе секаде. Го собира и во најтесните простори за складирање во автомобилите. Ткаенината на трициклот обезбедува UV заштита со што може да се користи и во најтоплите локации. Функцијата слободно тркало овозможува блокирање на педалите со што користењето на трициклот од помалите деца нема да претставува проблем. За зголемена удобност на родителите, рачката за туркање е телескопска со што може да се регулира по висина. Трициклот е опремен со двојна кочница на задните тркала која е лесно достапна за родителите.

Трициклот Coccolle Spectra расте заедно со вашите деца. Како што се зголемува возраста на децата, сите делови на трициклот може да се демонтираат со што на крај се добива класичен трицикл со педали, седиште и рачка за управување.

Карактеристики:

- Лесно и брзо монтирање
- Лесно и брзо склопување со што се добива компактен продукт кој може да се складира
- Опција за ротација на седиштето во двата правци на движење
- Опција за спуштање на седиштето во положба за спиење без разлика во кој правец е свртено
- EVA тркала изработени од специјална пења со исклучителна подршка и издржливост за долго користење (отпорни на пробушување за разлика од тркалата со воздух) 
- Може да се користи од 1 до 5,5 години (25кг)
- Ткаенина со UV заштита
- Додатни облоги на седиштето и навалачката
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување
- Опција за демонтирање на елементите (сенката, заштитниот обрач, потпирачот за нозе) со што се добива класичен трицикл кој се користи за поголеми деца.
- Двојна ергономска кочница на задните тркала.

начин на склопување:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy
8.600 ден.6.890 ден.
8.600 ден.6.890 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) turquoise Запознајте го трициклот кој може "се".  Coccolle Spectra станува најпопуларниот трицикл за деца поради својата мултифункционалност и опција за целосно склопување и лесен транспорт. Може да се користи од 1 до 5,5 години. Coccolle Spectra се одликува со големи димензии на седиштето и потпирачот за грб со што овозможува удобни и долги прошетки за вашите деца. Мултифункционалниот Spectra трицик.. Category: Product #: 17724 Regular price: 6.890 ден. 6.890 Available from: Либерта