Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise
  • Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise

Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise

5.190 ден.6.600 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: URBIO
Достапност: На залиха
Количина:

Мултифункционалниот трицикл Coccolle URBIO е соодветен за деца со возраст од 1,5 до 5 години. Coccolle URBIO е нов модел од најновата генерација на трицикли со модерен и удобен дизајн, лесен е за управување за децата и родителите.

Карактеристики:

- Бела метална конструкција
- Опција за компактно склопување
- Систем на "слободно тркало" со притискање на едно копче. Се користи кога детето е сеуште мало за самото да вози, но може да ги достигне педалата, овозможува вртење на педалата без да се влијае на движењето на трициклот.
- Тркалата се изработени од висококвалитетна EVA пена која е отпорна на пробушување и абење и не испушта звуци за време на возењето. 
- Седиштето е обложено со мека подлога со што се зголемува удобноста на детето. 
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување со меки облоги за рамењата.


За периодот кога детето е мало и неможе да ги достигне педалата, трициклот е опремен со држач за нозете кој може да се собере и браник (обрач) на седиштето од мек материјал. Исто така може да се извади.
Седиштето се прилагодува во две позиции по должина на конструкцијата, а наслонот може да се спушти, исто така се прилагодува во две позиции.
Лесна инсталација на задните тркала со еддна рака.

Интегриран систем за свртување.
Телескопска рачка за туркање која се прилагодува по висина. Подоцна може целосно да се извади кога детето ќе може самото да вози.
Рачките за туркање и управување се изработени од мек материјал кој е пријатен на допир.
Држач за чаша кој се прикачува на рачката за туркање.
Кошница за додатоци на дното од конструкцијата.
Голема тенда со опција за прилагодување.


Функции:

- Бела метална конструкција
- Телескопска рачка за туркање која се прилагодува по висина
- Држач за чаша кој се прикачува на рачката за туркање
- Регулација и спуштање на седиштето во две позиции
- Систем на "слободно тркало" 
- Мека облога на седиштето
- Лесна инсталација на задните тркала со една рака
- Интегриран систем за свртување
- Држач за нозе кој може да се собере
- Ѕвонче на кормилото и кошница за додатоци
- Систем за комапктно склопување
- Максимално оптоварување: 30 kg.
- Тежина на производот: 9.4 kg.
- Димензии: 72/49/100 cm.
- Димензии склопен: 80/49/45 cm.
- Дијаметар на предните и задните тркала: 26/21 cm.
- Растојаните помеѓу задните тркала: 36 cm.

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise Мултифункционалниот трицикл Coccolle URBIO е соодветен за деца со возраст од 1,5 до 5 години. Coccolle URBIO е нов модел од најновата генерација на трицикли со модерен и удобен дизајн, лесен е за управување за децата и родителите. Карактеристики: - Бела метална конструкција - Опција за компактно склопување - Систем на "слободно тркало" со притискање на едно копче. Се користи кога детет.. Category: Product #: URBIO Regular price: 5.190 ден. 5.190 Available from: Либерта