Најново
 Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
 • Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)

Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)

1.500 ден.2.000 ден.
Производител: DOLU
Шифра на производ: 15611
Достапност: На залиха
Количина:

DOLU My First Slide (Мојата прва лизгалка) e совршена за забава надвор и внатре во домот!

Одличен начин вашите малечки да играат надвор во градината и да го потрошат вишокот енергија! 
Лизгалката е со силни контрастни бои кои ќе го привлечат вниманието на децата. 
Опремена е со големи скалила и држачи за рацете за побезбедно играње.

Изработена е од висококвалитетна и издржлива пластика која е лесна за одржување. Исто така може да се склопи кога не се користи, совршена е за складирање во гаража кога времето не е наклонето.
DOLU My First Slide е соодветна за користење и внатре во домот во постудените месеци од годината.

- Соодветна за деца над 2 години.
- Соодветна за деца од 2 до 6 години.
- Димензии - 117.5 Должина x 48.5 Ширина x 70.5cm Висина
- Димензии на пакувањето - 99.5 x 49.5 x 25.5cm 
- Тежина на производот - 4,9 kg.
- Земја на потекло - Турција.

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
DOLU Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm) DOLU My First Slide (Мојата прва лизгалка) e совршена за забава надвор и внатре во домот! Одличен начин вашите малечки да играат надвор во градината и да го потрошат вишокот енергија!  Лизгалката е со силни контрастни бои кои ќе го привлечат вниманието на децата.  Опремена е со големи скалила и држачи за рацете за побезбедно играње. Изработена е од висококвалитетна и издржлива пластика кој.. Category: Product #: 15611 Regular price: 1.500 ден. 1.500 Available from: Либерта