Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black
  • Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black

Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black

16.990 ден.23.000 ден.
Шифра на производ: MS ENERGY NEUTRON N1
Достапност: На залиха
Количина:

Преминувањето на тротоарот до патот и назад веќе не претставува проблем. 8 “тркала и предниот амортизер ќе ја завршат работата совршено! 
Предната воздушна гума и воланот со прилагодување на висината широк 55 см додаваат на удобноста и безбедноста на вашето возење. 
Лесниот алуминиумски механизам за преклопување и рачките за преклопување го прават целиот скутер лесен за преклопување и носење. 
Задниот тапан за сопирање ќе обезбеди безбедно сопирање.
 
Карактеристики:
 
- Големина на тркалото 8 “
- Максимална брзина 25 км на час
- Тип на рамка Алуминиум
- Боја Црна
- Мотор 250W
- Макс моќност (врв)  
- Батерија 24V, 8Ah
- Време на полнење  
- Опсег 18 км – 22 км
- Вид на сопирачка Задна сопирачка за тапан
- Максимално оптоварување 120 кг
- Суспензија Да, напред
- Дополнителни опции Можност за преклопување
- Тежина 12,5 кг
- Екран Да, ЛЦД
- Светлина Да, предни и задни LED диоди
- Димензија на конецот см должина x ширина x висина 65,5 x 16 x 5
- Макс. пораст 15 °
 
 
Спецификација:
 
Мотор: 250 W
Задна кочница
Преден амортизер
Батерија – литиумска 24V/8,0Ah
Време на полнење на батеријата до 4 часа
Конструкција: Алуминиум
Големина на тркала: 8″
Максимална брзина 30 km/h
Домет со полна батерија – 18-22 km
Носивост: до 120 kg
LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
2 копчиња: вкучено/исклучено
Предно и задно LED светло
Димензии на составен тротинет: 98 х 54 х 114 cm
Димензии на склопен тротинет: 88 х 18 х 36 cm
Нето тежина – 12,5 kg
Бруто тежина 15 kg
Гаранција 1 година
 
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Електричен Тротинет MS ENERGY NEUTRON N1 black Преминувањето на тротоарот до патот и назад веќе не претставува проблем. 8 “тркала и предниот амортизер ќе ја завршат работата совршено!  Предната воздушна гума и воланот со прилагодување на висината широк 55 см додаваат на удобноста и безбедноста на вашето возење.  Лесниот алуминиумски механизам за преклопување и рачките за преклопување го прават целиот скутер лесен за преклопување и .. Category: Product #: MS ENERGY NEUTRON N1 Regular price: 16.990 ден. 16.990 Available from: Либерта