Најново
Belis ''EVA" креветче за бебе white
  • Belis ''EVA" креветче за бебе white
  • Belis ''EVA" креветче за бебе white
  • Belis ''EVA" креветче за бебе white
  • Belis ''EVA" креветче за бебе white

Belis ''EVA" креветче за бебе white

8.980 ден.
Шифра на производ: 1200
Достапност: На залиха
Количина:

Креветче за бебе EVA 2 фиоки:

Овој модел на бебешко креветче е со додатна опција за нишање. Ако вашето бебе се пробуди за време на спиењето, со помош на механизмот на нишање кој не прави звук можете за кратко време повторно да го заспиете вашето дете.

Предност на овој кревет кој има 2 фиоки во кои можете да ја складирате гардеробата на детето е во тоа што завзема многу малку простор, а истовремено ви овозможува да ги складирате предметите на детето. EVA ќе ги исполни сите ваши очекувања кои се однесуваат на безбедноста за време на користењето и квалитетот на материјалите и изработката.

Специфиkација:

Димензии на артикал: 125/68.5/97.5cm
Димензии на креветот: 120/60cm
Материјал: Висококвалитетна иверка 18mm, пластични рачки.
Предвиден за возраст од 0 до 4 години или од 0 до 22 kg.
Одржување со влажна крпа без користење на абразивни средства.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
Belis ''EVA" креветче за бебе white Креветче за бебе EVA 2 фиоки: Овој модел на бебешко креветче е со додатна опција за нишање. Ако вашето бебе се пробуди за време на спиењето, со помош на механизмот на нишање кој не прави звук можете за кратко време повторно да го заспиете вашето дете. Предност на овој кревет кој има 2 фиоки во кои можете да ја складирате гардеробата на детето е во тоа што завзема многу малку простор, а и.. Category: Product #: 1200 Regular price: 8.980 ден. 8.980 Available from: Либерта