Најново
Куќа за деца - UNICORN
  • Куќа за деца - UNICORN
  • Куќа за деца - UNICORN
  • Куќа за деца - UNICORN
  • Куќа за деца - UNICORN
  • Куќа за деца - UNICORN

Куќа за деца - UNICORN

5.480 ден.
Шифра на производ: 15170
Достапност: На залиха
Количина:

- Интересен дизајн кој ќе го привлече вниманието на вашите деца.
- Големи отвори низ кои во секој момент ќе гледате што се случува внатре во куќата.
- Соодветно за деца со возраст од над 2 години.
- Опција за користење внатре или надвор од домот.
- Изработена од висококвалитетна пластика (нетоксични бои).
- Димензии: 125cm x 100cm x 104cm.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Куќа за деца - UNICORN - Интересен дизајн кој ќе го привлече вниманието на вашите деца. - Големи отвори низ кои во секој момент ќе гледате што се случува внатре во куќата. - Соодветно за деца со возраст од над 2 години. - Опција за користење внатре или надвор од домот. - Изработена од висококвалитетна пластика (нетоксични бои). - Димензии: 125cm x 100cm x 104cm. Вршиме достава до дома. Нарачки на тел: 078/429/8.. Category: Product #: 15170 Regular price: 5.480 ден. 5.480 Available from: Либерта