Најново
iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15

iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15

45.980 ден.
Шифра на производ: i-STOP
Достапност: На залиха
Количина:

Првото место и награда за иновација со заслуга му припаѓа на моделот i-STOP кој ни пристига од познатата фабрика за детски колички iBEBE.
Електронскиот систем за кочење по кој што е препознатлив овој модел спречува движење на количката дури и во случај да заборавите да стиснете на кочницата - се активира ведаш штом ги тргнете рацете од рачката за туркање
.


Сите овие погодности на унапредениот ситем можете да ги користете со активирање на копчето на врвот од рачката за туркање.
Батеријата се полни едноставно и брзо со помош на адаптер кој што го добивате во комплетот.
Благодарение на ова иновативно решение, детската количка нема да се движи автоматски со што додатно се зголемува безбедноста на детето.
Доколку се случи батеријата да се испразни или едноставно сакате да не ги користете погодностите на електронскиот систем, во секој момент може да преминете на механички (класичен) систем на управување.

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА:

- Модерен минималистички стил
- Изработен од лесен и издржлив алуминиум
- Тркала изработени од издржлива пења која е отпорна на пробушување и деформирање
- Ротирачки предни тркала
- Опција за вадење на сите 4 тркала
- Сигурносен систем од случајно отварање после склопувањето
- Двоструки амортизери
- Подесување по висина на рачката за управување
- Шопинг торба на рамот од количката
- Додатна торба (ранец) за мајката со опција за монтирање на количката
- Едноставно склопување
- Мали димензии после склопувањето


СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ:

- Едноставно монтирање на рамот од количката
- Опција за ротација во двата правци на движење
- Подесување на наслонот на седиштето во 3 позиции вклучително и целосно лежечка
- Подесување на држачот за нозе
- Предната пречка може да се извади за полесен пристап
- Пространа тенда со мрежесто прозорче
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување
- Додатни меки облоги за рамењата на сигурносниот појас
- UV+50 заштита на материјалите
- Едноставно одржување


КОРПАТА ЗА БЕБЕ:

- Наменета е за деца со возраст од раѓање до 9kg или 6 месеци
- Едноставно монтирање на рамот од количката
- Опција за монтирање во двата правци на движење
- Опција за подесување на наслонот внатре во корпата дури и додека детето спие
- Меко душече
- Пространа тенда со мрежесто прозорче
- Изработена од материјали лесно за одржување со UV50+ заштита
- Стабилна рачка за носење
- Зимска прекривка

ТРАНСПОРТЕРОТ:

- Предвиден за користење од раѓање до 13 kg.
- Опција за монтирање на рамот од количката во двата правци на движење
- Опција за монтирање во автомобил со помош на сигурносниот појас
- Зимска прекривка
- Подесување на тендата
- Стабилна рачка за транспорт
- Сигурносен појас


СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

- Рамот со тркалата
- Корпата за бебе
- Транспортер
- Спортско седиште
- Зимска навлака посебно за корпата, седиштето и транспортерот
- Шопинг торба на рамот од количката
- Торба (ранец) за мајката
- Покривка за дожд
- Мрежа за заштита од инсекти
- Батерија и кабел за полнење

Тежина - 12kg.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
iBEBE i-STOP Количка за бебе 3 in 1 BLACK GLOSS 15 Првото место и награда за иновација со заслуга му припаѓа на моделот i-STOP кој ни пристига од познатата фабрика за детски колички iBEBE. Електронскиот систем за кочење по кој што е препознатлив овој модел спречува движење на количката дури и во случај да заборавите да стиснете на кочницата - се активира ведаш штом ги тргнете рацете од рачката за туркање. Сите овие погодности на унапреде.. Category: Product #: i-STOP Regular price: 45.980 ден. 45.980 Available from: Либерта