Најново
iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome
 • iBEBE MINI Количка за бебе black chrome

iBEBE MINI Количка за бебе black chrome

15.283 ден.17.980 ден.
Производител: BEXA
Шифра на производ: MINI
Достапност: На залиха
Количина:

Електронскиот систем за сопирање по кој е препознатлив мини моделот iBEBE, го спречува движењето на детската количка дури и кога ќе заборавите да ја притиснете сопирачката.
Можете лесно да ги искористите сите придобивки од напредниот систем со активирање на копчето на кутијата за батерии.
Батеријата лесно и брзо се полни со помош на USB-кабел што доаѓа со количката.
Благодарение на ова иновативно решение, детската количка нема да започне да се движи автоматски, што дополнително влијае на безбедноста на детето.
Ако се случи да биде празен или не сакате да ја користите удобноста на електронскиот систем, во секое време можете да се префрлите на механички систем за контрола.

Количката е дизајниран за возраст од 6 месеци до 36 месеци или тежина до 15 кг.

Спецификација:

Лесна и издржлива рамка 
Мали тркала со унапреден систем за апсорпција на удари
Ротирачки предни тркала
Светла на рамката
Кабел за полнење батерија и USB
Отворена торба за пазарење на рамката на количка за бебиња
Пространо спортско седиште
Прилагодлива тенда која штити од сонце и студ
Можност за прилагодување на положбата на потпирачот за грб - седење и лежење
Појас од 5 точки
Дополнителни влошки за појас
Квалитетни материјали, лесни за одржување
УВ заштита УВ + 50

Тежина: 8 кг

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BEXA iBEBE MINI Количка за бебе black chrome Електронскиот систем за сопирање по кој е препознатлив мини моделот iBEBE, го спречува движењето на детската количка дури и кога ќе заборавите да ја притиснете сопирачката. Можете лесно да ги искористите сите придобивки од напредниот систем со активирање на копчето на кутијата за батерии. Батеријата лесно и брзо се полни со помош на USB-кабел што доаѓа со количката. Благодарение на ова инов.. Category: Product #: MINI Regular price: 15.283 ден. 15.283 Available from: Либерта