Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey

6.980 ден.
  • Производител: KINDERKRAFT
  • Шифра:PLUSH ROCKING HORSE
  • Достапност:На залиха

Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE ќе обезбеди многу забавни моменти за вашите малечки. Освен уживање и игра, интересното туркало ја развива координацијата и чувството за рамнотежа кај децата.
Туркалото е предвидено за возраст од 1 година до 30 kg.


Удобното седиште со опција за лулање може едноставно да се трансформира во туркало. Доволно е само тркалата да се постават на позицијата и возењето може да започне!
Пробудете ја љубопитноста и инспирацијата кај децата!

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

- Високовалитетни материјали
- Квалитетна завршна изработка (без остри рабови)


- Удобно седиште
- Цврста конструкција


- Додатни тркала
- Сигурносен појас


- Елементите под природното дрво се лакирани со природни бои
- Музички звуци со притискање на ушите на коњчето


- Батерии не се вклучени во комплетот
- Соодветно за деца од 1 година


- Максимално оптеретување - 30 kg.
- Тежина на производот - 5 kg.

начин на монтирање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново