Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft RACOON TOY BOX - кутија за играчки

4.490 ден.
  • Производител: KINDERKRAFT
  • Шифра:RACOON TOY BOX
  • Достапност:На залиха


Кутија за играчки Kinderkraft Racoon Toy Box


Кутијата за играчки Racoon е во форма на количка и ќе ви помогне да ја одржувате собата на вашето дете уредна и уредна. Идеална е за мал стан, а на вашето дете ќе му се допадне дизајнот.


Пространа


Кутијата за играчки Racoon е многу пространа - ќе ги собере играчките, коцките, игрите и малите богатства на вашето дете. Ќе ви помогне да избегнете неред во собата на вашето дете!


Носивост до 20 кг

Може да собере и меки играчки и потешки предмети, како што се дрвени блокови. Има носивост до 20 килограми.


Исток за движење

Децата сакаат да играат во дневната соба, нивната спална соба и други делови од куќата. Токму затоа, ковчегот за играчки RACOON има пригодни родителски рачки за движење.


Разновиден детски дизајн

Ракунскиот дизајн, обликот на количката и разноврсната шема на бои прават градите на играчките да изгледаат одлично во различни типови на ентериери. Се совпаѓа со полицата за книги RACOON.


Идеална за мали апартмани

Кутијата за играчки Racoon е многу пространа, но не е многу голема. Совршено е за мали станови.


Одлично за мали деца

Дизајнот и висината на градите на играчките се прилагодени на децата. Малите деца можат сами да стават коцки внатре и да научат независност.


Спецификации


Димензии 55,5х54х35см

Тежина 6,74 кг

Димензии на пакувањето / тежина 56 x 10 x 62 cm / 7,98 kg

Тркалата на кутијата не се вртат и не служат за нејзино транспортирање. Тие се имитација и декорација на производот.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново