Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BABY CARRIAGE - Количка за бебе (51 cm)

650 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:BABY CARRIAGE 51CM
  • Достапност:На залиха

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Количка од 51 см која им помага на децата да стават бебе во неа, а исто така им помага во проодувањето.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 години
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.
- Извештаите за тестирање на сите наши производи се достапни.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

ергономски дизајн
Материјал под количка
Подвижен послужавник за маргаритки
1 седечка количка со тенда
4 тркала
 
ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ:
Пластична кеса

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново