Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

QKIDS ILI 3 in 1 тротинет за деца pink

3.490 ден.
  • Производител: QKIDS
  • Шифра:ILI
  • Достапност:На залиха

Дали барате скутер што вашите малечки ќе можат да го користат уште од мали нозе?

QKIDS детскиот скутер ILI е вистинското решение и ги исполнува сите очекувања и на децата и на родителите.

Додека детето е мало, трициклот може да послужи како количка што родителите можат да ја контролираат благодарение на прилагодливата рачка за туркање чија висина можат да ја приспособат.

Кога детето малку ќе порасне и ќе наполни 3 години, со вадење на рачката за туркање се претвора во класичен скутер за рамнотежа кој детето може самостојно да го контролира.

Тркалата на скутерот светат што овозможува неверојатно чувство на забава додека возите.

Конструкцијата на скутерот е издржлива, стабилна и безбедна, што го прави овој скутер идеално решение за вашите малечки.


2 во 1 - туркајте и балансирајте скутер

Широки тркала изработени од синтетичка гума со вградено LED светло


2 предни тркала, 1 задно тркало

Тркалата се управуваат и вртењето се врши со рамнотежа

Подесување на воланот во опсег од 54 до 76 см

Има корпа за ситници

Стабилно седиште, прилагодливо во 3 позиции, покриено со EVA пена

Профилирани перничиња на воланот што не се лизгаат

Потпирач за нозе што не се лизга

Потпирач за грб од пена EVA

Потпирачи за нозе за олеснување на нозете на детето

Прилагодлива рачка за родители: максимум до 80 cm

Кочница на задното тркало

Издржлива, стабилна и безбедна конструкција, сертифициран EN-71

Можност за преклопување на скутерот со 2 копчиња

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново