ЛИЗГАЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.) Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секоја фамилија! Соодветна е за деца со ворзаст од над 3..
3.980 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.

Распродадено

Распродадено

Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.) Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секоја фамилија! Соодветна е за деца со ворзаст од над 3..
3.980 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.
Лизгалка со вода - AQUA (77,5x165,5x104 cm) Лизгалка со вода - AQUA (77,5x165,5x104 cm)
Одличен начин за забава на вашите малечки. Соодветно за деца над 2 години. Димензии: Ширина77,5 X ..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
SMOBY ТОБОГАН L SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
SMOBY ТОБОГАН L SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Игротека за во двор (4 in 1) Игротека за во двор (4 in 1)
Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months + Dolu 4 In 1 игоротека ..
7.200 ден.
без ДДВ: 6.102 ден.
Игротека за во двор (7 in 1 ) Игротека за во двор (7 in 1 )
Dolu 7 In 1 игралната за деца се карактеризира со цврста конструкција што го прави овој сет совршен ..
9.480 ден.
без ДДВ: 8.034 ден.
ТОБОГАН ЛИЗГАЛКА, СУПЕР MEGAGLISS ,SMOBY 2 во 1
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS